Dovolená na míru

Janeta

O společnosti

Cestovní kancelář byla založena před 25 lety. Nabídka CK je velmi pestrá. 

Známá letoviska severní Itálie – Lignano, Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Altanea, Eraclea Mare, Lido di Jesolo, Rosolina Mare a Silvi Marina. Novinkou je letovisko San Benedetto del Tronto na Palmové riviéře.

V oblasti chorvatského Kvarneru se specializují na letoviska Novi Vinodolski, Omišalj a dále Crikvenica, Selce a Dramalj. Na ostrově Krk můžete navštívit letoviska Njivice, Malinska, Šilo a Baška. V Chorvatsku Vám dále nabízí letoviska Poreč, Banjole, Premanturu  a nově také letoviska Filip a Jakov, Biograd na Moru, Pakoštane, Vodici, Bašku Vodu, Podgoru, Makarskou, Orebič, Drvenik a Živogošče.

V nabídce je také Španělsko, kde Vám zajistí pobyt v oblasti Costa Brava v letoviscích Calella, Malgrat de Mar, Tossa de Mar, Lloret de Mar, a dále v oblasti Andalusie a na ostrově Menorca.

Najdete zde také nabídku lázeňských pobytů – v lázních Vráž, Poděbrady, Třeboň, Frymburk a ve slovenských Dudincích si můžete vybrat z mnoha relaxačních i léčebných pobytů a balíčků služeb. Čekají na Vás také oblíbené jednodenní zájezdy do termálních lázní v Bad Füssingu, do Pasova, Salzburgu či Vídně.

Dokumenty CK Janeta s.r.o.