Dovolená na míru

KM Travel

O společnosti

Cestovní kancelář – KM TRAVEL (dříve Kontakt Moravia), vznikla v roce 1991. 
CK KM TRAVEL je součástí akciové společnosti TVARBET MORAVIA,a.s. Hodonín.  
Dopravu zajišťují luxusními autobusy zn. Berkhof či Scania nebo letecky s odlety z Brna a Ostravy, disponují také vlastními ubytovacími kapacitami v zahraničí.
Základem nabídky zůstávají ověřené hotely s rodinnou atmosférou, soukromé ubytování v penzionech nebo apartmánech a pro náročnější klienty pak hotelové komplexy v kategorii od tří do pěti hvězd. Mezi osvědčené stálice patří:
Řecko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Turecko a další. Od roku 2003 nabízí také tuzemské pobyty, Slovensko, lázeňské a relaxační pobyty, v zimním období od podzimu do jara pak i jednodenní výlety do Rakouska, Polska, Maďarska či Slovenska.   

Dokumenty CK TVARBET MORAVIA, a.s.

st zákazníků, kteří se pak na naše pobočky rádi vrací. Samozřejmostí jsou nástupní místa ve městech všech poboček. 
        Dopravu zajišťujeme vlastními luxusními autobusy zn. Berkhof či Scania nebo letecky s odlety z Brna a Ostravy, disponujeme také vlastními ubytovacími kapacitami v zahraničí. Vše vybíráme s velkou pečlivostí, přičemž vodítkem pro nás jsou Vaše ohlasy. Základem naší nabídky zůstávají ověřené hotely s rodinnou atmosférou, soukromé ubytování v penzionech nebo apartmánech a pro náročnější klienty pak hotelové komplexy v kategorii od tří do pěti hvězd. Nabídka lokalit, kam se s námi můžete podívat se každým rokem rozšiřuje, mezi osvědčené stálice patří:Řecko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Turecko a další....všude se o Vás postarají naši delegáti. Od roku 2003 nabízíme také tuzemské pobyty, Slovensko, lázeňské a relaxační pobyty, v zimním období od podzimu do jara pak i jednodenní výlety do Rakouska, Polska, Maďarska či Slovenska.