Dovolená na míru

Možnosti platby
  1. Bankovním převodem

   Jednoduchý a hlavně bezpečný způsob jak uhradit zájezd, letenku či jinou doplňkovou službu z nabídky Megalastminute. Dovolenou můžete uhradit pomocí převodu z Vašeho účtu. Pro snadnější a rychlejší převod si vyberte stejnou banku, ve které máte osobní účet (v takovém případě platba proběhne během několika minut). Délka převodu mezi dvěma bankami může trvat až 2 pracovní dny.

  2. Platbou v hotovosti na pobočce

   Zájezd můžete zaplatit i v hotovosti přímo na naší pobočce. Vše s Vámi vyřídíme na místě.

  3. Složením hotovosti na účet v bance

   Pokud je pro vás pohodlnější zaplatit dovolenou vložením hotovosti na účet naší banky, zde je přehled bankovních účtů, na které nám můžete peníze složit.

  4. Online platební kartou

   Rychlý způsob úhrady zájezdu, pokud nemáte možnost zaplatit bankovním převodem. Upozorňujeme, že tento způsob platby může být dle Obchodních podmínek naší agentury zpoplatněn.

  5. Platební kartou na pobočce

   Na pobočce je možné zaplatit platební kartou pomocí elektronické platební čtečky. Důležitý je Vámi stanovený limit pro tyto platby. K celkové částce Vám bude připočten manipulační poplatek.  Jeho výše číní 1 % z celkové ceny. 

  6. Pomocí online benefitních programů Benefit Management, Benefity a. s., Edenred, Le Cheque Déjeuner s.r.o. a Sodexo

   Pokud Vám zaměstnavatel přispívá na dovolenou, můžete prostřednictvím uvedených kafetérií využít příspěvku na dovolenou až do výše 20 tisíc/cestující. Tento způsob platby obvykle není možné využít na platby letenek a samostatných služeb. Pouze na platbu zájezdů. 

  7. Pomocí poukázek Edenred, Sodexo a Le Cheque Déjeuner s.r.o.

   Bez omezení můžete k platbě zájezdu od české CK využít benefitních poukázek od společností Edenred, Le Cheque Déjeuner a Sodexo. Poukázky můžete použít v jakékoliv hodnotě bez ohledu na cenu zájezdu. Poukázky není možné použít při úhradě letenek (neplatí pro charterové letenky) a dárkových certifikátů.

   Typy akceptovaných poukázek:

   Le Cheque Déjeuner: Šek dovolená, Unišek +, Cadhoc, Unišek FKSP
   Edenred – Ticket Benefits: Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments
   Sodexo: - Flexi Pass, Holiday Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass