Dovolená na míru

Exim Tours

O společnosti

Cestovní kancelář EXIM tours je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Svou činnost zahájila letní sezónou 1993 a v současnosti je největší cestovní kanceláří na českém trhu.

Aktivní obchodní politiku EXIM tours lze doložit postupným zákládáním dceřiných cestovních kanceláří v Polsku – EXIM tours Poland, na Slovensku – Kartago tours Slovakia a v Maďarsku – Kartago tours Hungary. V roce 2011 se tyto dceřiné společnosti staly součástí EXIM HOLDING a.s., a tak i největším středoevropským gigantem v oboru cestovního ruchu. Celkový obrat skupiny tak dosahuje v přepočtu více než osmi miliard korun.

 

Jaké zájezdy CK Exim Tours nabízí?

Eximtours je největším touroperátorem leteckých zájezdů na českém trhu a nabídka destinací je také velice pestrá: Egypt, Tunisko, Turecko, Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Kuba, Dominikánská rep., Isla Margarita (Venezuela), Brazílie, Kapverdské ostrovy a El Salvador. V roce 2008 jenom v České republice využilo služeb CK Eximtours více jak 250 000 klientů.
 
 
 

Dokumenty CK EXIM TOURS, a.s.