Dovolená na míru

Alexandria

O společnosti

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993, kdy navázala na předchozí podnikání svého jednatele, pana Ing. Alexandra Pavlova. Ten se se svými kolegy začal cestovnímu ruchu věnovat již v roce 1991 a tak léto 2015 pro nás bude jubilejní již 25. sezonou.V současné době, po čtvrtstoletí své činnosti, již CK Alexandria patří mezi největší české cestovní kanceláře

 

Jaké zájezdy nabízí CK Alexandria?

Alexandria je největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do nabídky patří také Turecko, Španělsko, Egypt, Malta,Tunisko, Chorvatsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

V nabídce najdete také lyžování a vlastní nabídku zájezdů do exotických zemí. Navštívit můžete Kubu, Thajsko, Dominikánskou republiku, Mexiko, Maledivy, Srí Lanku či Seychely a další více či méně exotické destinace, stejně jako absolvovat v poslední době čím dál tím oblíbenější plavby luxusními zaoceánskými loděmi, během kterých můžete poznat i více úchvatných zemí během několika dnů.

 

Dokumenty CK ALEXANDRIA, spol. s r.o.