Dovolená na míru

Apulia In

O společnosti

Cestovní kancelář APULIA IN je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur AČCKA a je pojištěná proti úpadku u pojišťovny Generali. V loňském roce získala 3. místo v soutěži o nejhezčí katalog roku 2012 v kategorii Pobytové zájezdy - Monotematické.

Jaké zájezdy nabízí CK Apulia In?

APULIA IN je cestovní kancelář zaměřená na Itálii. V nabídce najdete jihoitalské regiony jako je např. KalábrieSardínie nebo Palmová riviéra (San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica, Pineto a Silvi Marina).

 
Hlavní specializací a velkou láskou je však překrásný jihoitalský region Apulie(poloostrovy Gargano a Salento), kde znají každý kout a kam organizují pobytové i poznávací zájezdy s leteckou i autobusovou dopravou již více jak 15 let.
 
V nabídce najdete, kromě klasického ubytování v hotelích, rekreačních střediscích a apartmánech, také možnost strávit klidnou dovolenou v soukromé vile (od standardních až po ty nejluxusnější) nebo na luxusní motorové jachtě, kterou můžete obeplout krásný poloostrov Salento nebo objevovat krásy řeckých Jónských ostrovů. Pro milovníky historie, klidu a romantiky bude nezapomenutelná noc strávená v některém typickém apulijském trullu (bílé kamenné domky s kuželovitými střechami – viz. městečko Alberobello) nebo typické apulijské masserii (stará šlechtická sídla a opevněné statky přebudované na více či méně luxusní ubytovací kapacity).

Dokumenty CK Apulia In