Dovolená na míru

Last minute

Rozsáhlá nabídka last minute zájezdů v České republice

Mega last minute nabízí zájezdy od prověřených a pojištěných cestovních kanceláří z celé České a Slovenské republiky. U nás máte jistotu, že cena Vašeho zájezdu bude stejná, jako v cestovní kanceláři, nezaplatíte nic navíc. Nabízíme rady a pomoc při výběru Vaší dovolené.
Naleznete u nás zájezdy poznávací, pobytové, lyžařské, různé druhy plaveb a také máme speciální nabídku pro seniory.

Snadný výběr dovolené

Naše stránky jsou uzpůsobeny tak, že si zvolíte své požadavky a automaticky se Vám zobrazí pouze ty zájezdy, které skutečně odpovídají zadaným kritériím. Budete si také moci prohlédnout nejvýhodnější a nejaktuálnější nabídku od cestovních kanceláří.
Smlova o zájezdu a veškeré potřebné doklady Vám budou zaslány zdarma. Platbu za zájezd můžete uhradit bankovním převodem nebo v hotovosti na naší pobočce v Kutné Hoře, popřípadě na více než osmdesáti partnerských pobočkách Invia.cz.

Mega last minute zájezdy do všech koutů světa

Na našich stránkách naleznete výběr z nejnavštěvovanějších a nejznámějších destinací. K takovým destinacím patří zejména Turecko, Bulharsko, Egypt, Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Itálie ale i spousta jiných. Nabídka není nijak omezena ani mimo sezonu. Můžete si vybrat některý z lyžařských pobytů v nejoblíbenějších lyžařských střediscích. Dále pak lázeňské pobyty ve známých maďarských a slovenských lázních. Nesmíme opomenout ani zájezdy do exotických destinací, jako je například: Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Maledivy, Seychely.