Dovolená na míru

Bulgariatour

O společnosti

Cestovní kancelář Bulgariatour byla založena v roce 1991, jako touroperátor pro Bulharsko a dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast. O tři roky později rozšířila nabídku o řecký ostrov Thassos, a následně Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis, Krétu a ostrov Limnos a Lesbos. V roce 2011 byla nabídka rozšířena o stále více populární Tureckou riviéru s nejpopulárnějším letoviskem Alanya.

V nabídce CK jsou především letecké zájezdy na 8, 11, 12 a 15 dní. Pro klienty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, zajišťují pouze ubytování. 

Z letovisek v Bulharsku nabízí Slunečné pobřeží, Primorsko, Kiten, Elenite, Svatý Vlas, Ravdu, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Lozenec, Carevo, Achtopol, Arkutino, Sinemorec, Černomorec a Zlaté písky. Pobřeží Černého moře poskytuje dlouhé písčité pláže s jemným zlatým pískem, romantické zálivy a písečné duny, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Dalším důvodem proč navštívit právě Bulharsko je finančně nenáročný pobyt a služby na vysoké úrovni. Odletové místa do Bulharska jsou z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic.

Dokumenty CK Bulgariatour spol.s r.o.