Dovolená na míru

Erika tour

O společnosti

Cestovní kancelář Erika tour (Obchodní jméno Stanislav Kousal – CK ERIKA TOUR) působí na trhu již 25 let. Hlavními obory činnosti je pořádání poznávacích zájezdů po celé Evropě, do exotických zemí a pobytových zájezdů.

poznávacích zájezdech najdete krátké poznávací zájezdy, poznávací okruhy, pobytově poznávací zájezdy, zájezdy s lehkou turistikou a zájezdy po Česku. K nejoblíbenějším zájezdům patří zájezdy do Rakouska, především s kartami – Salcbursko, Korutany, ale i do Vídně, na narcisový festival nebo na květinovou výstavu do Tullnu, do Francie - do Paříže, na Provence i do Bretaně, hitem jsou zájezdy do Skandinávie, do Skotska, na Madeiru nebo do různých oblastí Itálie – od severnějších oblastí s Dolomity, Benátkami, Veronou či Ligurskou riviérou po slunnou Kampánii, Apulii, Sardinii a Sicílii. 

Za exotikou klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska.

Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízí pobyty v Chorvatsku, Itálii, Maďarsku a na Slovensku, a to v hotelech, apartmánech i ve vybavených stanech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízí v českých, slovenských i maďarských lázních.

 

Dokumenty CK Stanislav Kousal - CK ERIKA TOUR