Dovolená na míru

FAKTOR 100 - pojištění proti krachu cestovní kanceláře

Faktor 100 Vám garantuje odjezd na dovolenou

Nabízíme exkluzivní pojištění FAKTOR 100, novinku na českém trhu!! 

Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane nejbezpečnějším nákupem dovolené v ČR! 

Je to díky jedinečné vlastnosti pojištění FAKTOR 100, které pokrývá riziko spojené s koupí zájezdu a následným neuskutečněním z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře.

Faktor 100 - záruka na vrácení peněz do 30 dnů a v plné výši

Unikátní pojištění Faktor 100, jehož garantem je pojišťovna AXA-ASSISTANCE zaručuje, že v případě krachu pořádající české cestovní kanceláře klient obdrží zpět 100 % svých uhrazených peněz nejpozději do 30 dnů

A tedy má i nadále dost času, aby mohl zakoupit nový zájezd u jiné CK a užít si v poklidu své dovolené.

Díky FAKTOR 100 již nebudete čekat několik měsíců na výplatu Vašich peněz za zrušenou dovolenou, ale navíc BEZ OBAV jakou částku obdržíte zpět. 

Invia vám vyplatí vždy celou částku vašeho zájezdu a to ve formě poukazu na nákup služeb u Invia, který má platnost 1 rok a není směnitelný za hotovost.

Faktor 100 - pouze u Invia

Nikdo jiný, kromě Invia nenabízí v České republice tuto unikátní a jedinečnou ochranu svých klientů proti rizikům spojeným s případným krachem pořádající cestovní kanceláře! 

Pouze u Invia si tak můžete vybrat bez jakýchkoliv obav zájezd od více než 190 českých cestovních kanceláří a nemusíte se bát, jakýchkoliv potíží při jejich případném krachu.

Faktor 100 - dvojité jištění vaší dovolené

Pojištění Faktor 100 Vám zaručuje 100% jistotu, že své finanční prostředky za neuskutečněný zájezd obdržíte zpět v plné výši a navíc velmi rychle. Bohužel současná legislativa negarantuje klientům zkrachovalých cestovních kanceláří, že dostanou zpět všechny finanční prostředky. 

Pokud není pořádající cestovní kancelář pojištěna dostatečně, tak klientům mnohdy hrozí, že o své peníze přijdou. S Faktorem 100 se Vám však toto již nikdy nestane. 

Invia Vám vyplatí plnou cenu zájezdu i v případě, že je česká cestovní kancelář tzv. podpojištěna

Nákup dovolené s pojištěním FAKTOR 100 je tak nejbezpečnější způsob nákupu dovolené v České republice.

S Faktorem 100 vždy odjedete na dovolenou

Pojištěním Faktor 100 vám garantujeme odjezd na vaši dovolenou a to i v případě krachu pořádající české CK. 

Pokud jste již v cílové dovolenkové destinaci a vaše CK se dostane do potíží, pak se o Vaši repatriaci a další náležitosti musí postarat pojišťovna, u které byla zkrachovalá CK pojištěna, a to bez ohledu na částku, na jakou byla CK pojištěna. Tato povinnost pojišťovny vyplývá z českých zákonů.

Jak uplatnit FAKTOR 100 v případě potíží CK?

V případě, že přeci jenom se stane, že pořádající česká cestovní kancelář vyhlásí úpadek, zaměstnanci Invia kontaktují všechny své klienty s informacemi o tom co se stalo a jak mají postupovat a zároveň jim vysvětlí možnosti na získání svých peněz za neuskutečněný zájezd zpět v co nejkratším termínu. Každému klientovi bude nabídnuto využít pojištění FAKTOR 100, které dává klientům 100% záruku vrácení všech uhrazených prostředků a jenž Invia nabízí ke každému prodanému zájezdu! 

Pokud klient nemá zájem a chce se spoléhat na to, že si své peníze vymůže po pojišťovně zkrachovalé CK sám, nemusí nabídky FAKTOR 100 využít.
Pokud klient FAKTOR 100 chce využít, stačí podepsat ve dvou kopiích smlouvu, na základě které Invia od klienta převezme pohledávku vůči pojišťovně zkrachovalé CK, doložit originál smlouvy o zájezdu a originál dokladu o zaplacení.

Pouze u Invia je nákup dovolené bez jakýchkoliv rizik!

Pojištění FAKTOR 100 je součástí každého zájezdu z nabídky Invia, není však součástí služeb, které dle definice zákona č. č. 159/1999 Sb., nesplňují definici toho co je zájezd. 

Zájezdem se rozumí kombinace minimálně dvou služeb cestovního ruchu (nejčastěji ubytování a doprava, či ubytování a strava), zájezdem naopak není samotné ubytování bez stravy, či jednodenní poznávací pobyty/výlety.