Dovolená na míru

Služby k zájezdům

1.) Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Nabízíme novým i stávajícím klientům speciální akce na kompletní cestovní pojištění včetně asistenční služby.

Megalastminute.cz Vám zaručuje nejvýhodnější cestovní pojištění na trhu. Toto pojištění zahrnuje nepřetržitou česky mluvící asistenční službu, širokou celosvětovou síť smluvních zdravotnických zařízení a automaticky pojištěná rizika, která jsou spojena s provozováním běžných sportů. Lze si připojistit extrémní sportovní aktivity a sportovní vybavení. 2.) Parkovnání na letišti s GO PARKING a PARKIA.cz

K Vámi vybranému leteckému zájezdu si můžete přikoupit bezpečné parkování v blízkosti letiště Praha. Moderní minibusy Vás přepraví z parkoviště až k odletovým terminálům. Po příletu Vás přepraví zpět až k Vašemu vozu. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem a ostrahou. Celý objekt je samozřejmě pojištěn. 

 

3.) MasterCard® Lounge

MasterCard Lounge je název letištního salonku, který najdete v Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha. V salonku je vybavení, které můžete zdarma využít:

  • sprcha a zázemí pro osobní hygienu

  • tiskárna, kopírka, fax

  • osobní počítače s připojením k internetu

     

V salonku také naleznete výběr teplých a studených nápojů (zahrnuje i alkoholické nápoje), lehké občerstvení a denní tisk. Ti z Vás, kteří budou na svůj let čekat déle, mohou využít i tzv. relaxační zónu.